Nowoczesna Stomatologia Perio-Dens Klinika Stomatologiczna

Porady

Wybielanie zębów – metoda bez białej diety

BlancOne®-wybielanie-zebow-bydgoszcz

Zabiegi wybielające BlancOne® są wynikiem 15-letnich badań, opartych na najnowszej technologii fotochemicznej oraz innowacyjnego podejścia do procesów wybielania zębów. Z typową poprawą 4-5 odcieni bieli, rozsądną ceną dla pacjenta i wygodną sesją trwająca zaledwie 10 minut, BlancOne® CLICK jest idealną koncepcją wybielania, która umożliwia wszystkim zainteresowanym pacjentom doświadczenie natychmiastowego, jaśniejszego uśmiechu.  

 

Wybielanie BlancOne®
  • IDEALNY jako pierwsze doświadczenie wybielania
  • IDEALNY dla tych, którzy mają nadwrazliwość
  • IDEALNY dla tych, którzy nie chcą się męczyć 2 tygodnie z białą diety
  • IDEALNY dla tych którzy szukają gabinetowej metody wybielania zębów
  • IDEALNY jako zakończenie każdej sesji higienicznej
Wybielanie zębów po higienizacji — dwie opcje​

BlancOne® Click jest delikatnym preparatem wybielającym, ULTRA przystępnym cenowo i dlatego może być często powtarzanyCLICK Idealnie się sprawdzi jako dodatek do zabiegu higienizacji. Teraz można wykonać zabieg higienizacji i natychmiast rozjaśnić zęby bez białej diety, bez bólu bez uczucia nadwrażliwości. Super efekty białych zębów nawet chwile przed pójściem na bankiet czy uroczystość. Jest to szybkie wybielanie zębów.

BlancOne® TOUCH jest powiększoną wersją CLICK. Wersja TOUCH, która pozwala nałożyć 3-4 warstwy żelu podczas jednej sesji wybielającej. Delikatne i bardziej efektywne wybielenie pozwoli uzyskać jaśniejszy TOUCH STICK i dłużej utrzymujący się odcień bieli. Podbicie koloru od 6 do 7 odcieni. Biel utrzymuje się tak długo jak przy standardowym wybielaniu. Od roku do nawet dwóch w zależności od diety oraz trybu życia. Jest to profesjonalne wybielanie zębów.

Wybielanie zębów w gabinecie bez bólu​

Na czym polega wybielanie zębów? Dzięki bardzo szybkiej reakcji rozpadu nadtlenku wszystkie zabiegi BlancOne® w gabinecie nie są agresywne i nie odwadniają szkliwa, nie wywołują też bólu ani nadwrażliwości. W rzeczywistości preparaty BlancOne® jako jedyne na rynku nie wymagają stosowania środków do znoszenia nadwrażliwości remineralizacji szkliwa.

Innowacja BlancOne®

Wybielanie zębów w gabinecie BlancOne® to prawdziwa rewolucja w wybielaniu zębów. Dzięki energii świetlnej i specjalnym fotouczulaczom BlancOne®  może kumulować podstawowy związek wybielający (nadtlenek wodoru) z uwolnieniem wysoce reaktywnego tlenu. Dzięki temu znacząco skrócił się czas i zmniejszyło stężenie, dzięki czemu uzyskano system wybielający bez efektów ubocznych. Idealne dla osób, które mają nadwrażliwość. Wybielanie BlancOne® gwarantuje skuteczne, naturalne i trwałe efekty wybielania.

Wybielanie zębów — cena

Ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty ? Cena wybielania jest naprawdę niska i każdy może sobie teraz na to pozwolić. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, pozycja Rozjaśnianie BlancOne® lub Wybielanie BlancOne®.

Czy wybielanie zębów boli ?

Ta metoda wybielania zębów nie otwiera kanalików zębowych, dzięki czemu nie odczuwamy bólu podczas zabiegu wybielania.

Czekamy na Ciebie

Rejestracja

Umów się na wizytę i ciesz pięknym zdrowym uśmiechem